Landkarten

Zahl der Lose: 135

A Duna folyam hossz-szelvénye 1969-70. évi felvétel alapján. Tűzve, az egyik szelvény sérült, 2 sztl. lev.+ 6 (kihajtható) t.
18073.

Rufpreis:
2 400 HUF

1915 Plan der Grossgemeinde Wien, Bezirke I-XXI / Bécs térképe (I-XXI. kerületek), 1 : 25.000, Artaria & Co. kiadása, vászontérkép, sérült, hiányos borítóval, utcajegyzékkel, 72x108 cm
18074.

Rufpreis:
4 000 HUF

1944 Deutsche Heereskarte Ausgabe Nr. 2, Blatt Nr. R49, Kaschau / Kassa környékének II. világháborús katonai térképe, 1 : 300.000, foltos, viseltes állapotban, 50x74,5 cm
18075.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

cca 1941 Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbusz-vonalainak és vasúti hálózatának átnézeti térképe, kétoldalas térkép (rajta a visszatért felvidéki, kárpátaljai, erdélyi területekkel), tervezte: Tallián Ferenc, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé foltos, 33x59 cm
18076.

Rufpreis:
3 000 HUF

1922 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye térképe, 1 : 500.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb lapszéli sérülésekkel, sarokhiányokkal, foltokkal, 44,5x28,5 cm
18077.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920-1930 Máramarossziget környékének katonai térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, kis lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 62x47 cm
18078.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1925-1930 Munkács környékének katonai térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, 63,5x47 cm
18079.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1926 Zala vármegye térképe, hivatalos adatok alapján átdolg.: Czakó István, 1 : 365.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kisebb lapszéli sérülésekkel, 34,5x47 cm
18080.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1951 A Szovjetunió térképe, nagyméretű térkép, kisebb sérülésekkel, 90x123 cm
18081.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1920-1930 Nagyvárad környékének katonai térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, 63x46,5 cm
18082.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1890-1900 Európa, Németország és Ausztria térképei, a Sydow-Wagners methodischer Schul-Atlas 4 db térképe, Gotha, Justus Perthes, sérülésekkel, kisebb ázásnyomokkal, 31,5x36,5 cm
18083.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1930 Piatra környékének katonai térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, lapszéli sérülésekkel, ázásnyommal, feltekerve, 62x42 cm
18084.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF