20842.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Verebély Tibor: Sebészklinikai előadások. IV. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXVII., köt. Bp., 1934, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 445p. Rengeteg szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben