Lubbock, Sir John: A virág, a termés és a levél. Bp., 1889, K.M. Termé... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~622/Lubbock-Sir-John-A-virag-a-termes-es-a-level-Bp-1889-KM-Termeszettudomanyi-Tarsulat~II3458998
3458998
20822
515
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Lubbock, Sir John: A virág, a termés és a levél. Bp., 1889, K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés,
: kni