19457.
Bücher: Jura
2 000 HUF
László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar magánjog mai érvényben. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat ,,Magyarország magánjogi törvénykönyve" javaslatának rendszerében. III. köt.: Kötelmi jog. II. rész. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1928, Grill Károly, IX+(3)+724 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.