20653.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Illa Andreae: Alle Schnäpse dieser Welt. Das internationale Buch der flüssigen Genüsse. Stuttgart,1973,Seewald Verlag. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.