Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 107

32908.

Hollandia 2001. 12,75G névértékű Ag bélyegérem karton díszlapon, tanúsítvánnyal (0.999/21x25mm) T:UNC, patina
Netherlands 2001. Ag stamp coin with value of 12,75 Gulden on decorative sheet with certificate (0.999/21x25mm) C:UNC, patina

Rufpreis:
3 000 HUF

Izrael 1995. "Jeruzsálem 3000 éves" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (39mm) T:UNC Israel 1995. "Jerusalem 3000 years old" two-sided Cu-Ni medallion (39mm) C:UNC
32909.

Izrael 1995. "Jeruzsálem 3000 éves" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (39mm) T:UNC
Israel 1995. "Jerusalem 3000 years old" two-sided Cu-Ni medallion (39mm) C:UNC

Rufpreis:
1 000 HUF

32910.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jordánia 2000 k. "Jordan Ministry of Tourism and Antiquities / Petra, Jordan (Jordán Turisztikai és Régészeti Minisztérium / Petra, Jordánia)" ezüstpatinázott emlékérem aranyozott széllel (59mm) T:UNC Jordan cca. 2000 "Jordan Ministry of Tourism and Antiquities / Petra, Jordan" silver patinated medallion with gilded edge (59mm) C:UNC
32911.

Jordánia 2000 k. "Jordan Ministry of Tourism and Antiquities / Petra, Jordan (Jordán Turisztikai és Régészeti Minisztérium / Petra, Jordánia)" ezüstpatinázott emlékérem aranyozott széllel (59mm) T:UNC
Jordan cca. 2000 "Jordan Ministry of Tourism and Antiquities / Petra, Jordan" silver patinated medallion with gilded edge (59mm) C:UNC

Rufpreis:
1 000 HUF

32912.

Jugoszlávia 1978. "XI. Kongres Saveza Komunista Jugoslavije (A Jugoszláv Kommunisták Szövetségének 11. kongresszusa)" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (16,96g/0.925/38mm) T:AU (eredetileg PP) patina, folt
Yugoslavia 1978. "XI. Kongres Saveza Komunista Jugoslavije (11th Congress of the Alliance of Communists of Yugoslavia)" double-sided, hallmarked Ag medallion (16,96g/0.925/38mm) C:AU (originally PP) patina, spotted

Rufpreis:
10 000 HUF

Kína "Hszian Banpo Múzeum - Kína, Hszian" kétoldalas, aranyozott fém szuvenír érem, múzeumi tájékoztató füzetben T:AU China ND "Xian Banpo Museum - Xian-China" two-sided, gilded metal souvenir medallion in a museum information sheet C:AU
32913.

Kína "Hszian Banpo Múzeum - Kína, Hszian" kétoldalas, aranyozott fém szuvenír érem, múzeumi tájékoztató füzetben T:AU
China ND "Xian Banpo Museum - Xian-China" two-sided, gilded metal souvenir medallion in a museum information sheet C:AU

Rufpreis:
1 200 HUF

Kína DN "A mennyei templom" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF China ND "The Heaven Temple" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF
32914.

Kína DN "A mennyei templom" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF
China ND "The Heaven Temple" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF

Kína DN "A Nagy Fal" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF China ND "The Great Wall" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF
32915.

Kína DN "A Nagy Fal" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF
China ND "The Great Wall" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF

Kína DN "Nyári Palota" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF China ND "The Summer Palace" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF
32916.

Kína DN "Nyári Palota" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF
China ND "The Summer Palace" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF

Kína DN "Palota Múzeum" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF China ND "The Palace Museum" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF
32917.

Kína DN "Palota Múzeum" kétoldalas bronz (szuvenír) emlékérem (50mm) T:XF,VF
China ND "The Palace Museum" two-sided bronze (souvenir) commemorative medallion (50mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF

32918.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lengyelország / Kongresszusi Lengyelország 1851. "Na pamiatke chrztu [...]" jelzetlen Ag keresztelési emlékérem, hátoldalán gravírozva (28,91g/~42-42,5mm) T:VF több ph., patina Poland / Congress Kingdom of Poland 1851. "Na pamiatke chrztu [...]" baptism commemorative medallion, engraved on the reverse (28,91g/~42-42,5mm) C:VF multiple edge errors, patina
32919.

Lengyelország / Kongresszusi Lengyelország 1851. "Na pamiatke chrztu [...]" jelzetlen Ag keresztelési emlékérem, hátoldalán gravírozva (28,91g/~42-42,5mm) T:VF több ph., patina
Poland / Congress Kingdom of Poland 1851. "Na pamiatke chrztu [...]" baptism commemorative medallion, engraved on the reverse (28,91g/~42-42,5mm) C:VF multiple edge errors, patina

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF