Daudet, Alphonse: Egy gyermek története. Ifjúsági regény képekkel. Ford.: Csetényi Erzsi. Bp., 1920., Az Ifjusági Könyvkiadó, (Heller K. és Társa-ny.), 174+2 p.+3 t. A borító illusztrációja és az egészoldalas fekete-fehér illusztrációk Haranghy Jenő munkái. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. Irredenta bélyegzéssel a címlapon: "Csonka Magyarország nem ország. Egész Magyarország mennyország."
2 db Benedek Elek mesekönyv: Világszép nádszál kisasszony és más mesék. [Kaeszné] Lukáts Kató rajzaival. Bp.-Uzsgorod, 1976, Móra - Kárpáti Kiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. + A vitéz szabólegény. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
2 db mesekönyv: Az aranyláncon függő kastély. (Francia, olasz, spanyol, portugál mesék.) Vál., szerk., az utószót írta: Dömötör Tekla. Bp., 1977, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos. + Charles és Mary Lamb: Shakespeare mesék. Ford.: Vas István. Bp., 1983, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
4 db mesekönyv: Rege Sándor: A helikopter utasai.; József Attila: Betlehemi királyok. / Indiában, hol éjjel a vadak...; Föld S. Péter - Szűcs Édua: Jó játék a rajzfilm.; Horgas Béla: A fabatkák kertje. Változó állapotban.
Icinke-picinke. Népmesék óvodásoknak. Vál. és szerk.: Kovács Ágnes. Reich Károly rajzaival. Bp., 1971, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban.
3 db könyv - Zelk Zoltán: Száll az erdő; Bella István: A zöld pizsamabéka; Devecseri Gábor: Állatkerti útmutató. Kiadói kartonált kötés, kötéseken kisebb hibákkal.