Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 51

Swift, [Jonathan]: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Ford.: Dávid Margit. Bp., [1937], Tolnai, 154+(6) p. A borító K. Sávely Dezső munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón sérülésekkel, kopottas állapotban.
21602.

Rufpreis:
1 600 HUF

Marék Veronika: Kippkopp karácsonya. 1984, Móra, sérült kartonált kötés, folttal.
21603.

Rufpreis:
1 600 HUF

21604.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db Benedek Elek mesekönyv: Világszép nádszál kisasszony és más mesék. [Kaeszné] Lukáts Kató rajzaival. Bp.-Uzsgorod, 1976, Móra - Kárpáti Kiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. + A vitéz szabólegény. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
21605.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

2 db mesekönyv: Az aranyláncon függő kastély. (Francia, olasz, spanyol, portugál mesék.) Vál., szerk., az utószót írta: Dömötör Tekla. Bp., 1977, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos. + Charles és Mary Lamb: Shakespeare mesék. Ford.: Vas István. Bp., 1983, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
21606.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

4 db mesekönyv: Rege Sándor: A helikopter utasai.; József Attila: Betlehemi királyok. / Indiában, hol éjjel a vadak...; Föld S. Péter - Szűcs Édua: Jó játék a rajzfilm.; Horgas Béla: A fabatkák kertje. Változó állapotban.
21607.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Richter Ilona: Homokország. Bp., 1961, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, foltos, ajándékozási bejegyzéssel.
21608.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Icinke-picinke. Népmesék óvodásoknak. Vál. és szerk.: Kovács Ágnes. Reich Károly rajzaival. Bp., 1971, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban.
21609.

Rufpreis:
1 000 HUF

21610.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db könyv - Zelk Zoltán: Száll az erdő; Bella István: A zöld pizsamabéka; Devecseri Gábor: Állatkerti útmutató. Kiadói kartonált kötés, kötéseken kisebb hibákkal.
21611.

Rufpreis:
1 200 HUF

21612.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ordódy Katalin: Évi, Pista, ide süss. Verses mesék Kováts Pál rajzaival. 1958, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
21613.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF