Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 51

Burnett, [Frances Hodgson]: A kis lord. Elbeszélés az ifjuság számára. Ford.: Névy Béla. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kijáró képtáblákkal. + Le petit Lord. Ford.: Eudoxie Dupuis. Paris, 1895, Librairie Ch. Delagrave. Francia nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
21578.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Képek a magyar szabadságharcból. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21579.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kertész Erzsébet: Mint fűszál a réten... Bp., Pantheon. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
21580.

Rufpreis:
2 000 HUF

Salten, Felix: Bambi. 1996, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21581.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Fáy Dezső rajzaival. Bp., Révai. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21582.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kipling, Rudyard: Történetek az őserdőből (The Jungle Book). Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Athenaeum. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21583.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tarasconi Tartarin rendkívüli kalandjai. Alphonse Daudet regénye után a magyar ifjúság számára átdolgozta Róna Béla. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21584.

Rufpreis:
2 000 HUF

21585.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár László: A leánykák élete. Bp., 1888. Hunyadi. 238p. Félvászon kötésben
21586.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcell rajzaival. Bp., [1937], Athenaeum, 151+(5) p. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
21587.

Rufpreis:
2 000 HUF

Móricz Zsigmond: Állatmesék. Reich Károly rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval.
21588.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kubáss Marianna: Vakáció a Balaton fenekén. Nemes Török János rajzaival. Bp., [1940], Athenaeum, 117+(1) p. + 3 (színes) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos, széteső állapotban, többségében kijáró lapokkal.
21589.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF