Tétel

Rufpreis:

4 800 HUF

Beschreibung:

Naményi Ernő - Hermanné Cziner Alice - Dr. Nádai Pál: A reklám. Három részben.
I. rész: Naményi Ernő: A reklám gazdaságtana. Függelék: Beck Salamon: A reklám joga.
II. rész.: Hermanné Cziner Alice: A reklám lélektana.
III. rész: Nádai Pál: A reklám művészete.
Bp.,[1927],Pantheon, (Globus-ny.), 110+2 p.+14 t.;+105+3 p.+ 10 t.;+ 86+1 p. +29 t. Nagyon gazdag képanyaggal, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal és képtáblákkal illusztrált. A táblákon Csabai Ékes Lajos, Kner Albert, Kozma Lajos, Pólya Tibor, Bíró Mihály, Végh Gusztáv reklámterveivel és az egyiken, Pécsi József fotóival.
Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány bejelöléssel, szakadt, és néhány sérült lappal, egy lap sarka javított, laza fűzéssel és néhány részben kijáró lappal, tábla hiányokkal (4+2 t.), egy tábláról az egyik címke hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg