Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

Lyka Károly: Képek, szobrok. A szerző, Lyka Károly (1869-1965) művészettörténész által Kallós Edénének, Kallós Ede szobrászművész feleségének DEDIKÁLT példány!
130 képpel illusztrált. Bp., 1935, Singer és Wolfner, 159+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, régi magán gyűjteményi bélyegzéssel és tollas számozással.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg