Tétel

Katalognummer:

17625.
Beendet 512. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

A világháború. M. Kir. Honv. Minisztérium Hadsegélyező Hivatala a világháború nevezetesebb és örökemlékű eseményeit, vezető egyéneinek arcképeit magában foglaló ezen album-naptárát az özvegyek és árvák alapjának gyarapítása céljából kizárólag üzleti ajándék gyanánt hozza forgalomba. Szekszárd, 1916., Molnár, 57 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészbőr-kötésben, a képes naptárlapok perforált naptár része nélkül, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, laza fűzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bk