Militaria Zahl der Lose: 131
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3464965
17614
512
Military
cca 1935 Harcgáz-betegségek elsősegély táblázata. 4 p. 3462622
17615
512
Military
cca 1930-1940 Katonatisztek csoportképe, üvegnegatív, 9x12 cm + róla készült modern előhívás
3460792
17616
512
15000
Military
cca 1960/70 Tábori posta bélyegző, fa nyéllel, h: 13 cm 3461941
17617
512
3400
Military
ca 1900 3 db katonai gyakorlatokat, fegyveres harcot bemutató képes tábla, plakát, 60x51 cm 3399302
17618
512
Military
Komáromi erődök - Monostori erőd. Színes fotókkal illusztrált, magyar és német nyelvű ismertető kiadvány. Kiadói tűzött papírkötés, 14 p. + 2010 A Monostori erőd alaprajzával illusztrált falinaptár, feltekerve, 48x68 cm
3399226
17619
512
4200
Military
A második világháború katonái 4-8. szám, 5 db magazin ólomkatona figurákkal, bontatlanok
3461284
17621
512
Military
1915 Przemysl, 107. számú tábori újság
3457080
17622
512
3200
Military
cca 1880 Fiú katonai egyenruhában, keményhátú fotó Szerdahelyi budapesti műterméből, 10,5×6,5 cm
3456769
17623
512
Military
II. világháborús katonai fotók, egyiken a feleség viseli a katonaruhát, 10 db, felületi sérülésekkel, 8,5×6 cm
3457075
17624
512
Military
cca 1910 3 db keményhátú katonai portré, 10,5×6,5 cm
3456296
17625
512
Military
A világháború. M. Kir. Honv. Minisztérium Hadsegélyező Hivatala a világháború nevezetesebb és örökemlékű eseményeit, vezető egyéneinek arcképeit magában foglaló ezen album-naptárát az özvegyek és árvák alapjának gyarapítása céljából kizárólag üzleti ajándék gyanánt hozza forgalomba. Szekszárd, 1916., Molnár, 57 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészbőr-kötésben, a képes naptárlapok perforált naptár része nélkül, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, laza fűzéssel. 3464715
17626
512
Military
cca 1940 Katonai igazolványi lap + 2 db katonai csoportkép, kartonra kasírozva, 10,5×14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF