Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 407

Huszti József: Janus Pannonius. Pécs, 1931, a Janus Pannonius-Társaság kiadása. 448p. Félvászon-kötés.
19307.

Rufpreis:
2 400 HUF

Massimo Livi-Bacci: A világ népességének rövid története. Osiris Kiadó, 1999. Kiadói papírkötés
19308.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ablonczy László: "Templom, parlament, kínpad: megannyi színpad" ÁVH-s besúgókkal. Új évezredi tűnődések, jegyzetek, beszélgetések. DEDIKÁLT! Bp., 2014, Kairosz. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19309.

Rufpreis:
2 400 HUF

John Gouldsblom: Tűz és civilizáció. Bp.,2002, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; + Hermann Bausinger: Népi kultúra a technika korszakában. Bp.,1995, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19310.

John Gouldsblom: Tűz és civilizáció. Bp.,2002, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.;
+ Hermann Bausinger: Népi kultúra a technika korszakában. Bp.,1995, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Rufpreis:
2 400 HUF

Klug Ignác: Ward Mária az Angolkisasszonyok St. Maria Intézete alapítójának élete 1585-1645. Ford.: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925., Vörösmarty. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19311.

Rufpreis:
2 400 HUF

Harmatta János (szerk.): Ókori keleti történeti chrestomathia. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón folttal, kissé foltos lapélekkel. Megjelent 2000 példányban.
19312.

Rufpreis:
2 400 HUF

Petrus Ransanus: A magyarok történetének rövid foglalata. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Blazovich László és Sz. Galántai Erzsébet. A Corvinus János c. részt ford.: Kulcsár Péter. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,1999., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
19313.

Rufpreis:
2 400 HUF

Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok 2 kötete: Szalay László: Válogatott történeti tanulmányok. Összeáll., szerk., a jegyzeteket kiegészítette és az utószót írta: Soós István.; Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Szerk. és a jegyzeteket kiegészítette: Poór János. Pók Attila utószavával. Bp.,2000-2001., Osiris. Kiadói kartonált papírkötések, karcos borítókkal.
19314.

Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok 2 kötete:
Szalay László: Válogatott történeti tanulmányok. Összeáll., szerk., a jegyzeteket kiegészítette és az utószót írta: Soós István.;
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Szerk. és a jegyzeteket kiegészítette: Poór János. Pók Attila utószavával.
Bp.,2000-2001., Osiris. Kiadói kartonált papírkötések, karcos borítókkal.

Rufpreis:
2 400 HUF

Makkay János: A magyarországi neolitikum kutatásának új eredményei. Korunk Tudománya. Bp.,1982,Akadémiai Kiadó.Kiadói papírkötés.
19315.

Rufpreis:
2 400 HUF

19316.

Rufpreis:
2 400 HUF

19317.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia közös kiadásainak és bevételeinek előirányzata az 1898-ik évre. Mellékletekkel együtt. Bécs, 1897, Cs. K. Udvari és Állam-ny. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
19318.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF