Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 407

Kosáry Domokos: A magyar és európai politika történetéből. Tanulmányok. Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
19283.

Rufpreis:
2 800 HUF

André Leroi-Gourhan: Az őstörténet kultuszai. Az én világom. Bp.,1985., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
19284.

Rufpreis:
2 800 HUF

19285.

Rufpreis:
2 000 HUF

19286.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19287.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Badiny Jós Ferenc: Kaldeától Ister-gamig. I. kötet. A sumer őstörténet. Bp.,2004. Magyar Ház. 431p. Kiadói kartonált papírkötésben
19288.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Deák Farkas: A Wesselényi család őseiről. Hozzákötve: Nagy Imre (szerk.): Anjoukori okmánytár. I. köt. (1301-1321.) Magyar Történelmi Emlékek. Bp., 1878, MTA (Athenaeum-ny.), 50 p.+ 3 t.; IV+656 p. (A két mű közé bekötve egy hozzájuk nem tartozó címlap.) Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19289.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Az ezeréves Magyarország és a milléniumi kiállítás. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. [Bp., 1990], Téka. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 8000 példányban.
19290.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Brunhilde Pomsel Thore D. Hansen: Goebbels titkárnője voltam. Európa Könyvkiadó Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban.
19291.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Györffy György: A magyarok elődeiről és a honfoglalásról. Osiris Kiadó, 2002, Kiadói kartonált papírkötés.
19292.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hóman Bálint: Szent István. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 326+(4) p.+12 (fekete-fehér képek) t.+ 3 (térképek) t.+ 1 (genealógiai táblázat) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
19293.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Adorján Andor, Farkas Pál és Seres László: Forradalom és császárság A francia forradalom I.-II., Bp., 1913-14, Singer és Wolfner. Félvászon kötésben 191-189p.
19294.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF