Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 609
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3316571
21660
512
900
Romain Rolland:Pierre és Luce Frans Masereel fametszeteivel Magyar Helikon, 1961. 126p. Számozott kiadás Félbőr kötésben.
3373953
21661
512
Szép Ernő: Natália. Bp., 2008, Noran. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés. 3378962
21662
512
Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Elbeszélő költemény. DEDIKÁLT! Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, foltos, hajtott kiadói papír védőborítóban.
3389298
21663
512
Kertész Erzsébet: Szonja. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1939], Hungária Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas állapotban.
3390120
21664
512
Márai Sándor: A nővér. Bp., 1946, Révai, 301+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel.
3390522
21665
512
Vámossy Ferenc Kollár Lajos: Mérnöki alkotások esztétikája. Bp., é.n., akadémiai, kartonált papírkötés.
3394019
21666
512
900
3440560
21667
512
Müller Ferenc: Égi sorompó. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 7. szám. Bp., 1962, BM. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2446544
21668
512
700
3176120
21669
512
700
Kárpáti Aurél: Babits Mihály életműve. Bp., 1941, Athenaeum, 1 t. + 72 p. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval.
3176302
21670
512
700
3250822
21671
512
700
Marconnay Tibor: Csillagos ég. Új versek. Bp., 1942, Az író kiadása. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF