Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 609

Romain Rolland:Pierre és Luce Frans Masereel fametszeteivel Magyar Helikon, 1961. 126p. Számozott kiadás Félbőr kötésben.
21660.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Szép Ernő: Natália. Bp., 2008, Noran. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés.
21661.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Elbeszélő költemény. DEDIKÁLT! Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, foltos, hajtott kiadói papír védőborítóban.
21662.

Rufpreis:
1 200 HUF

21663.

Rufpreis:
1 000 HUF

21664.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vámossy Ferenc Kollár Lajos: Mérnöki alkotások esztétikája. Bp., é.n., akadémiai, kartonált papírkötés.
21665.

Rufpreis:
1 200 HUF

21666.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Müller Ferenc: Égi sorompó. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 7. szám. Bp., 1962, BM. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21667.

Rufpreis:
1 200 HUF

21668.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

21669.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

21670.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

21671.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF