Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 609

Szakátsi Csorba Ferenc: Nyelvünk és a nemzeti szellem. Bp., 1935, K.n. 39 p. Kiadói tűzött papírkötés.
21648.

Rufpreis:
1 600 HUF

21649.

Rufpreis:
1 000 HUF

21650.

Rufpreis:
1 000 HUF

21651.

Rufpreis:
1 000 HUF

21652.

Rufpreis:
1 000 HUF

21653.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rabindranath Tagore: Líra és bölcselet. I-II. köt. [Egy kötetben]. I.: Áldozati énekek. Ford.: Dr. Szentirmay Gizella. / A kertész. Ford.: Bartos Zoltán. II.: Növekvő hold. Ford.: Zsoldos Benő. / Szerelmi ajándék. - Szüret. Ford.: Bartos Zoltán. Bp., 1924, Pantheon, 128 p.; 135+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas, részben fakó borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel, belül jó állapotban.
21654.

Rufpreis:
1 000 HUF

21655.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db könyv: Martin Johnson: Afrika csodavilága. (Az ,,Elefántok" új kiadása.) Ford.: Ruzitska Mária. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 276+(2) p.+ 32 t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + Artur Heye: Nyugat peremén. Ford.: Vass Péter. Ismeretlen világok. Bp., [1940], Athenaeum, 239+(1) p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
21656.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Kabos Ede: Por. Tárczák - drámai formák. Bp., 1895, Singer és Wolfner, 235+(5) p. Első kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
21657.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

21658.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

21659.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF