Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 609

Bókay Antal: Irodalomtudomány a modern és posztmodern korban   Osiris Kiadó. 1997. Kiadói kartonált papírkötéssel, ceruzás aláhúzásokkal
21545.

Rufpreis:
1 400 HUF

Apáczai Csere János: Magyar Encyklopaedia, avagy minden eddig feltalált, igaz és hasznos bölcsességnek szép rendbe foglalása és magyar nyelven világra bocsátása. Összeáll.: Kovátsné Németh Mária. Celldömölk, 2004, Apáczai Kiadó. Kiadói bársonykötés, átlátszó nylon védőborítóban.
21546.

Rufpreis:
2 000 HUF

Párkányi Norbert: Ady-versek. Magyarázatos kiadás az ifjuság számára. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés.
21547.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Gondolat Zsebkönyvek 3 kötete: Katona Imre: A porcelán. Bp., 1984. +Horváth Árpád: Órák és órások. Bp., 1982 + Gács Andrásné - Soltész Gáspár: A szemüveg története. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói papírkötés.
21548.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Pál: Harangoznak. A szerző, Szabó Pál (1893-1970) kétszeres Kossuth-díjas regényíró, politikus által dedikált példány. Bp., 1955, Magvető. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
21549.

Rufpreis:
2 000 HUF

Új guzsalyam mellett. Bev., jegyz.: Kallós Zoltán. Bukarest, 1973, Kriterion. Melléklet nélkül. Vászonkötésben, papír védőborítóval + Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Reich Károly (1922-1988) könyvillusztrációiról ismert grafikusművész grafikáival illusztrált verses kötet.
21550.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hegedűs Gyula: A beszéd művészete. Bp., 1920, Singer és Wolfner, 109+(3) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, részben szétváló fűzéssel.
21551.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra, 452+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
21553.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szent Márton-almanach. Összeáll.: Berecz Ágnes Gabriella, Lenkes Ildikó, Németh István Péter. Bp., 2016, Napkút. Kiadói kartonált papírkötés.
21554.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolt Béla: Napraforgó. Bp., 1943. Kiadói papírkötés, átlátszó védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
21555.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Imre: A parasztéletforma csődje. 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
21556.

Rufpreis:
2 000 HUF

József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rend.: Bálint György. Bp., [1947], Cserépfalvi, 516 p. Egészvászon-kötésben, bibliapapíron.
21557.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF