Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 609

21560.

Rufpreis:
2 000 HUF

Musset, René: A szökött katona. Fordította Cobor Péter. Bp., 1918, Kultura. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21562.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kolligátum William Shakespeare színműveiből (3 kötet egybekötve): Shakspere színművei. Hatodik Henrik király. (II. és III. rész.); III. Rikhárd király. VIII. Henrik király.; Venus és Adonis. Lucretia. A szerető panasza. A szerelmes vándor. Szonettek. Shakspere minden munkái XVII-XIX. köt. Pest/Bp., 1867-1878, Ráth Mór, 257+(3) p.; 286+(2) p.; 244 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.
21563.

Rufpreis:
1 400 HUF

Molnár Ferenc 2 műve (3 kötet): Andor. I-II. köt.; Az éhes város. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, fakó gerinccel.
21564.

Rufpreis:
1 400 HUF

3 db Erdély témájú könyv
21565.

3 db Erdély témájú könyv

Rufpreis:
2 000 HUF

Burroughs, Edgar Rice: Tarzan és az aranyszőrű oroszlán. Ford.: Dienes Kálmán. Bp., [1925], Fővárosi Könyvkiadó, 245+(3) p. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti, Jaschik Álmos által illusztrált elülső papírborító bekötve, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
21566.

Rufpreis:
2 000 HUF

Quasimodo, Salvatore: Nyitott ív. Vál., ford., a bevezetőt és az utószót írta: Képes Géza. Békéscsaba, 1982, Megyei Könyvtár, (36) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 100 számozott példányban, de ez számozatlan.
21567.

Rufpreis:
2 000 HUF

A halál himnusza. 1936, Hungária. 27. számozott példány. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
21568.

Rufpreis:
2 000 HUF

Steinert Ágota: Atlantiszból még harangoznak. DEDIKÁLT Jálics Petrának! 2008, Helikon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21569.

Rufpreis:
2 000 HUF

Volly István: Erdélyi és az 1940-ben a Székelyfölddel visszatért szatmári-bihari területekről való karácsonyi játékok. 72 eredeti népi játék. Bp., 1940, A Magyar Népművelők Társasága Kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, ráragasztott műanyag borítóval.
21570.

Rufpreis:
2 000 HUF

A színház világtörténete 1-2. köt. Főszerk.: Hont Ferenc. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21571.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bartha József: Faji elem és keresztény szellem irodalmunkban. Bp., 1941, Stephaneum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21572.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF