Nádas Sándor: Parfüm és halszag. Uti nótesz. Bp., 1926, Pesti Futár, 112 p. Egyetlen kiadás. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban.
Kolligátum William Shakespeare színműveiből (3 kötet egybekötve): Shakspere színművei. Hatodik Henrik király. (II. és III. rész.); III. Rikhárd király. VIII. Henrik király.; Venus és Adonis. Lucretia. A szerető panasza. A szerelmes vándor. Szonettek. Shakspere minden munkái XVII-XIX. köt. Pest/Bp., 1867-1878, Ráth Mór, 257+(3) p.; 286+(2) p.; 244 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.
Burroughs, Edgar Rice: Tarzan és az aranyszőrű oroszlán. Ford.: Dienes Kálmán. Bp., [1925], Fővárosi Könyvkiadó, 245+(3) p. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti, Jaschik Álmos által illusztrált elülső papírborító bekötve, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
Quasimodo, Salvatore: Nyitott ív. Vál., ford., a bevezetőt és az utószót írta: Képes Géza. Békéscsaba, 1982, Megyei Könyvtár, (36) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 100 számozott példányban, de ez számozatlan.
Volly István: Erdélyi és az 1940-ben a Székelyfölddel visszatért szatmári-bihari területekről való karácsonyi játékok. 72 eredeti népi játék. Bp., 1940, A Magyar Népművelők Társasága Kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, ráragasztott műanyag borítóval.