Sebők Zsigmond: A milliomos fia. Moldován Béla rajzaival. Bp., 1917, F... https://www.darabanth.com/de/506-Fernauktion/506.0/Bucher/Bucher-Marchen~628/Sebok-Zsigmond-A-milliomos-fia-Moldovan-Bela-rajzaival-Bp-1917-Franklin-Borito-Haranghy~II3429601
3429601
21313
506
3400
Books: Tales
Beschreibung: Sebők Zsigmond: A milliomos fia. Moldován Béla rajzaival. Bp., 1917, Franklin. Borító Haranghy grafikája. Félvászon kötés, ajándékozási bejegyzéssel, kopottas állapotban.
: ekb