Bethlen Margit meséskönyve. Vásárhelyi Z. Emil rajzaival. Bp., 1940, R... https://www.darabanth.com/de/506-Fernauktion/506.0/Bucher/Bucher-Marchen~628/Bethlen-Margit-meseskonyve-Vasarhelyi-Z-Emil-rajzaival-Bp-1940-Revai-Felvaszon-kotes-~II3429649
3429649
21312
506
Books: Tales
Beschreibung: Bethlen Margit meséskönyve. Vásárhelyi Z. Emil rajzaival. Bp., 1940, Révai. Félvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
: ekb