https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 107

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ausztria DN 8db fém sí jelvény T:AU-VF Austria DN 8pcs metal ski badges C:AU-VF
1
31760.

Ausztria DN 8db fém sí jelvény T:AU-VF
Austria DN 8pcs metal ski badges C:AU-VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1921. "Pannónia Evezős Club" bronz emlékérem, peremén "BL" beütéssel (80mm) T:XF / Hungary 1921. "Pannonia Rowing Club" bronze commemorative medallion, with "BL" mark on the edge. Sign: Lajos Berán (80mm) C:XF HP 1401.
1
31761.

Berán Lajos (1882-1943) 1921. "Pannónia Evezős Club" bronz emlékérem, peremén "BL" beütéssel (80mm) T:XF / Hungary 1921. "Pannonia Rowing Club" bronze commemorative medallion, with "BL" mark on the edge. Sign: Lajos Berán (80mm) C:XF
HP 1401.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem kapszulában. Szign.: Bognár György (1944-) (32mm) T:PP
1
31762.

1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem kapszulában. Szign.: Bognár György (1944-) (32mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dánia 1866. "Koppenhága Evezőklub" egyoldalas bronz díjérem füllel (~28,5x37mm) T:AU,XF Denmark 1866. "Kobenhavns Roklub" one-sided bronze award medal with ear (~28,5x37mm) C:AU,XF
1
31763.

Dánia 1866. "Koppenhága Evezőklub" egyoldalas bronz díjérem füllel (~28,5x37mm) T:AU,XF
Denmark 1866. "Kobenhavns Roklub" one-sided bronze award medal with ear (~28,5x37mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia 1989. "150 éves a Henley Royal Regatta - Bemutatja: De Beers ipari gyémánt részlege / Gyémánt Kihívás - Evezés" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,7g/0.925/40mm) T:XF United Kingdom "150 Years of Henley Royal Regatta - Presented by De Beers industrial diamond division / Diamond Challenge - Sculls" two-sided, Ag commemorative medallion in capsule, hallmarked at the edge (31,7g/0.925/40mm) C:XF
1
31764.

Nagy-Britannia 1989. "150 éves a Henley Royal Regatta - Bemutatja: De Beers ipari gyémánt részlege / Gyémánt Kihívás - Evezés" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,7g/0.925/40mm) T:XF
United Kingdom "150 Years of Henley Royal Regatta - Presented by De Beers industrial diamond division / Diamond Challenge - Sculls" two-sided, Ag commemorative medallion in capsule, hallmarked at the edge (31,7g/0.925/40mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Finnország 1948. Helsingfors "Északi Telefonos Sportverseny - Diszkoszvetés" egyoldalas bronz díjérem (40mm) T:AU Finland 1948. Helsingfors "Nordiska Telefonidrottskampen - Discus throw" one-sided bronze award medal (40mm) C:AU
1
31765.

Finnország 1948. Helsingfors "Északi Telefonos Sportverseny - Diszkoszvetés" egyoldalas bronz díjérem (40mm) T:AU
Finland 1948. Helsingfors "Nordiska Telefonidrottskampen - Discus throw" one-sided bronze award medal (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Görögország 1996. "Olimpiai és Atlétikai Bélyegek és Emlékek Nemzetközi Kiállítása - Zappeion / Athén 1896-1996" kétoldalas, aranyozott fém rátétes bronz emlékérem dísztokban (45,5mm) T:AU Greece 1996. "World Olympic Sports Exhibition Stamps and Documents - Zappeion / Athen 1896-1996" two-sided bronz commemorative medallion with gilt metal inlay, in decorative case (45,5mm) C:AU
1
31766.

Görögország 1996. "Olimpiai és Atlétikai Bélyegek és Emlékek Nemzetközi Kiállítása - Zappeion / Athén 1896-1996" kétoldalas, aranyozott fém rátétes bronz emlékérem dísztokban (45,5mm) T:AU
Greece 1996. "World Olympic Sports Exhibition Stamps and Documents - Zappeion / Athen 1896-1996" two-sided bronz commemorative medallion with gilt metal inlay, in decorative case (45,5mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem. Szign.: Ligeti Miklós (1871-1944) (50mm) T:AU,XF
1
31767.

1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem. Szign.: Ligeti Miklós (1871-1944) (50mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mexikó 1986. "Labdarúgó Világbajnokság" műgyantás fém jelvény (27x31mm) T:AU,XF Mexico 1986. "FIFA World Cup" synthetic resin metal badge (27x31mm) C:AU,XF
1
31768.

Mexikó 1986. "Labdarúgó Világbajnokság" műgyantás fém jelvény (27x31mm) T:AU,XF Mexico 1986. "FIFA World Cup" synthetic resin metal badge (27x31mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mexikó 1986. "Labdarúgó Világbajnokság" műgyantás fém jelvény (27x31mm) T:AU,XF Mexico 1986. "FIFA World Cup" synthetic resin metal badge (27x31mm) C:AU,XF
1
31769.

Mexikó 1986. "Labdarúgó Világbajnokság" műgyantás fém jelvény (27x31mm) T:AU,XF Mexico 1986. "FIFA World Cup" synthetic resin metal badge (27x31mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olaszország 1990 k. "CONI (Olasz Nemzeti Olimpiai Bizottság)" fém emlékérem/emlékplakett eredeti tokban, gravírozás nélkül (50mm/116x157mm) T:AU a plakett ragasztása elengedett Italy 1990 k. "CONI (Italian National Olympic Committee)" metal commemorative medal/plaque in original case, without engraving (50mm/116x157mm) C:AU the glue on the case is loose
1
31770.

Olaszország 1990 k. "CONI (Olasz Nemzeti Olimpiai Bizottság)" fém emlékérem/emlékplakett eredeti tokban, gravírozás nélkül (50mm/116x157mm) T:AU a plakett ragasztása elengedett
Italy 1990 k. "CONI (Italian National Olympic Committee)" metal commemorative medal/plaque in original case, without engraving (50mm/116x157mm) C:AU the glue on the case is loose

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1992. "Magyar Csapat - Citivs Altivs Fortivs / Vívás" kétoldalas bronz olimpiai emlékérem kapszulában. Szign.: Papp László (1947-) (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
1
31771.

1992. "Magyar Csapat - Citivs Altivs Fortivs / Vívás" kétoldalas bronz olimpiai emlékérem kapszulában. Szign.: Papp László (1947-) (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse