https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 107

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1900 k. "Artista BE / Az érdem jeléül" jelzetlen Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" (7,96g/30mm) T:XF patina
1
31724.

1900 k. "Artista BE / Az érdem jeléül" jelzetlen Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" (7,96g/30mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1920-1933 k. Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja" kétoldalas fém díjérem bronz fokozata. Szign.: Exner Károly (1850-1919) + 1938. "Megyei Csapat I." kétoldalas aranyozott fém díjérem + 1959. "II. Városi Bajnokság" kétoldalas fém díjérem. Szign.: Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) + DN(1959) "Országos Úttörő Kulturális Verseny I." kétoldalas fém díjérem + "A Győzelemért" kétoldalas ezüstözött fém díjérem T:XF-VF, patina
1
31725.

1920-1933 k. Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja" kétoldalas fém díjérem bronz fokozata. Szign.: Exner Károly (1850-1919) + 1938. "Megyei Csapat I." kétoldalas aranyozott fém díjérem + 1959. "II. Városi Bajnokság" kétoldalas fém díjérem. Szign.: Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) + DN(1959) "Országos Úttörő Kulturális Verseny I." kétoldalas fém díjérem + "A Győzelemért" kétoldalas ezüstözött fém díjérem T:XF-VF, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 k. "Sanctus Ladislaus Rex Hungariae" Szent Lászlót ábrázoló kétoldalas bronz díjérem Szárnovszky Ferenc munkája alapján (40mm) T:XF
1
31726.

1930 k. "Sanctus Ladislaus Rex Hungariae" Szent Lászlót ábrázoló kétoldalas bronz díjérem Szárnovszky Ferenc munkája alapján (40mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas díjérem füllel (4db, 2xklf), ebből "Arkanzas B.P." gyártói jelzéssel (3x), (~40mm) + DN "A Győzelemért" kétoldalas ezüstözött Cu díjérem (2x), (44,5mm) T:VF,F, patina
1
31727.

1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas díjérem füllel (4db, 2xklf), ebből "Arkanzas B.P." gyártói jelzéssel (3x), (~40mm) + DN "A Győzelemért" kétoldalas ezüstözött Cu díjérem (2x), (44,5mm) T:VF,F, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF
1
31728.

1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" bronz jelvény pótolt tűvel (30x16mm) T:XF
1
31729.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" bronz jelvény pótolt tűvel (30x16mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF
1
31730.

1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1944. Musti Viktor (1917-1943) 1942-es "Szent László Hét Nagyváradon - 1942 május 3-10." emlékérme alapján készült Zn sportérem, hátoldalán "NÉMET-MAGYAR 1944" gravírozással (40mm) T:VF
1
31731.

1944. Musti Viktor (1917-1943) 1942-es "Szent László Hét Nagyváradon - 1942 május 3-10." emlékérme alapján készült Zn sportérem, hátoldalán "NÉMET-MAGYAR 1944" gravírozással (40mm) T:VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1946. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II" gravírozással (50mm) T:XF
1
31732.

1946. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II" gravírozással (50mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1948. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas Zn díjérem "Sen. korm. nélk. négyes 1948 I." gravírozással (49mm) T:XF
1
31733.

1948. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas Zn díjérem "Sen. korm. nélk. négyes 1948 I." gravírozással (49mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1948. "XIV. nyári Olimpiai Játékok London részvételi érem a magyar résztvevők névsorával" Zn emlékérem (40mm) T:XF
1
31734.

1948. "XIV. nyári Olimpiai Játékok London részvételi érem a magyar résztvevők névsorával" Zn emlékérem (40mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1949. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" aranyozott bronz jelvény, a zászlón Kossuth-címerrel + ~1950. "LMHK Előkészítő - Jó tanulással, sporttal a békéért" bronz jelvény T:AU
1
31735.

1949. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" aranyozott bronz jelvény, a zászlón Kossuth-címerrel + ~1950. "LMHK Előkészítő - Jó tanulással, sporttal a békéért" bronz jelvény T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse