Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3422223
31724
504
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1900 k. "Artista BE / Az érdem jeléül " jelzetlen Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" (7,96g/30mm) T:XF patina 3368506
31725
504
Numismatik
1920-1933 k. Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja" kétoldalas fém díjérem bronz fokozata. Szign.: Exner Károly (1850-1919) + 1938. "Megyei Csapat I." kétoldalas aranyozott fém díjérem + 1959. "II. Városi Bajnokság" kétoldalas fém díjérem. Szign.: Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) + DN(1959) "Országos Úttörő Kulturális Verseny I." kétoldalas fém díjérem + "A Győzelemért" kétoldalas ezüstözött fém díjérem T:XF-VF, patina
3410176
31726
504
Numismatik
1930 k. "Sanctus Ladislaus Rex Hungariae " Szent Lászlót ábrázoló kétoldalas bronz díjérem Szárnovszky Ferenc munkája alapján (40mm) T:XF
3391540
31727
504
Numismatik
1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága " kétoldalas díjérem füllel (4db, 2xklf), ebből "Arkanzas B.P. " gyártói jelzéssel (3x), (~40mm) + DN "A Győzelemért " kétoldalas ezüstözött Cu díjérem (2x), (44,5mm) T:VF,F, patina
3268553
31728
504
Numismatik
1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF
3423176
31729
504
Numismatik
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934 " bronz jelvény pótolt tűvel (30x16mm) T:XF
3391109
31730
504
Numismatik
1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF
3420086
31731
504
Numismatik
1944. Musti Viktor (1917-1943) 1942-es "Szent László Hét Nagyváradon - 1942 május 3-10." emlékérme alapján készült Zn sportérem, hátoldalán "NÉMET-MAGYAR 1944 " gravírozással (40mm) T:VF
3422767
31732
504
Numismatik
1946. "Magyar Evezős Szövetség " kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II " gravírozással (50mm) T:XF
3374490
31733
504
Numismatik
1948. "Magyar Evezős Szövetség " kétoldalas Zn díjérem "Sen. korm. nélk. négyes 1948 I. " gravírozással (49mm) T:XF
3388110
31734
504
Numismatik
3392504
31735
504
Numismatik
1949. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" aranyozott bronz jelvény, a zászlón Kossuth-címerrel + ~1950. "LMHK Előkészítő - Jó tanulással, sporttal a békéért " bronz jelvény T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF