James E. Counsilman: Az úszás tudománya. Ford.: Sákovits József. Bp., 1970, Sport, 461+(3) p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, ragasztott kiadó papír védőborítóban, lapszéli ázásnyomokkal. Megjelent 1850 példányban.
Medau, Hinrich: Deutsche Gymnastik. Lehrweise Medau. Stuttgart, 1940, Union Deutsche Verlagsgesellschaft, 1 t.+ 71+(1) p.+ 17 (kétoldalas) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
Simon V. László: Úton a legendákkal - Puskás "Pancho" Öcsivel , Papp Lacival Magánkiadás, 2018. 364p. Kiadói papírkötésben Az UTE ökölvívó szakosztályának több sportolója által aláírt, dedikált!
Madzsarné Jászi Alice: A női testkultúra új útjai. Második, átdolgozott és mozdulatművészeti fejezetekkel bővített kiadás. 119 ábrával a szöveg között és 36 képpel 20 táblán. Bp., é.n. , Athenaeum. 204 p XX t. Félvászon kötésben
XXI. Testnevelési utasítás. II. rész. Testnevelési és sportágak. 1. füzet: Játékok. Bp., 1926, Országos Testnevelési Tanács (Stádium-ny.), 72 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.