Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 31

James E. Counsilman: Az úszás tudománya. Ford.: Sákovits József. Bp., 1970, Sport, 461+(3) p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, ragasztott kiadó papír védőborítóban, lapszéli ázásnyomokkal. Megjelent 1850 példányban.
20317.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Medau, Hinrich: Deutsche Gymnastik. Lehrweise Medau. Stuttgart, 1940, Union Deutsche Verlagsgesellschaft, 1 t.+ 71+(1) p.+ 17 (kétoldalas) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
20318.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gróf Széchenyi István: Lovakrul. Pest, 1828, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István. REPRINT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20319.

Rufpreis:
4 000 HUF

Krecz Ildikó (szerk.): Lovaglótanárok a lovaglásról. Bp., 2003, Szaktudás Kiadó Ház. Megjelent 2000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20320.

Rufpreis:
4 000 HUF

Simon V. László: Úton a legendákkal - Puskás "Pancho" Öcsivel , Papp Lacival   Magánkiadás, 2018. 364p. Kiadói papírkötésben  Az UTE ökölvívó szakosztályának több sportolója által aláírt, dedikált!
20321.

Simon V. László: Úton a legendákkal - Puskás "Pancho" Öcsivel , Papp Lacival Magánkiadás, 2018. 364p. Kiadói papírkötésben
Az UTE ökölvívó szakosztályának több sportolója által aláírt, dedikált!

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Jankó János: Magyarország hegyvidékeinek csoportosítása. Bp., 1891, Hölzel és Társa. Félvászon kötés, sérült lapok, kopottas állapotban.
20322.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madzsarné Jászi Alice: A női testkultúra új útjai. Második, átdolgozott és mozdulatművészeti fejezetekkel bővített kiadás. 119 ábrával a szöveg között és 36 képpel 20 táblán. Bp., é.n. , Athenaeum. 204 p XX t. Félvászon kötésben
20323.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gerevich Aladár - Szepesi László: Korszerű kardvívás. Bp., 1979. 191p. Kiadói kartonált papírkötésben
20324.

Rufpreis:
2 400 HUF

XXI. Testnevelési utasítás. II. rész. Testnevelési és sportágak. 1. füzet: Játékok. Bp., 1926, Országos Testnevelési Tanács (Stádium-ny.), 72 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
20325.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marcus Tullius Cicero: A legfőbb jóról és rosszról. Kairosz Kiadó, 2007. 368p.  Kiadói papírkötésben
20326.

Rufpreis:
2 000 HUF

Déván István: A modern atlétika. Bp., 1922, Panteon, kopott és javított kartonált kötés, folttal.
20327.

Rufpreis:
1 400 HUF

Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési és sportágak 1-10. füzet. Bp., 1926, Stádium. Kiadói papírkötés, papír tokban, kissé kopottas állapotban.
20328.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF