Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 31

Magyar futballbírák évkönyve 1929. Bp., Hornyánszky. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
20329.

Rufpreis:
5 000 HUF

Carolyn Osborn Bowers et al.: Juding and Coaching Women's Gymnastics. Palo Alto, [1972], National Press Books, XI+(5)+217 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. A címlapon Sárkány István (1913-2009) olimpiai tornász, bíró, tornaedző aláírásával és ajándékozási soraival (a Testnevelési Főiskola Torna Tanszékének).
20330.

Rufpreis:
3 000 HUF

Marczinka Zoltán: Kézilabdázás. Egy átfogó tanulmány a játékról. Bp., 1994, Trio Budapest Kiadó. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20331.

Rufpreis:
4 000 HUF

Király Dezső: Iskolai és sportjátékok vezérkönyve. 450 játék az összes versenyszerű sportjátékok legújabb nemzetközi szabályaival. Alsó-, közép- és felsőfokú fiú- és leányiskolák, valamint társadalmi, falusi és üzemi sportegyesületek számára. Összeáll.: - -. Bp., 1948,(Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt.), 600 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval.
20332.

Rufpreis:
4 000 HUF

Holger Preuss: Az olimpiai játékok gazdasági háttere. Az 1972-2008. évi olimpiai játékok összehasonlítása. Bp, é.n., Sanoma Budapest Kiadói Zrt. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
20333.

Rufpreis:
4 000 HUF

Both József: A futball egy nagy játék. I. kötet - Képzés. Az edző, a játékos és az edzés. Bp.-Herminamező, 1999, Both és Társa Bt. Kiadói kartonált papírkötés.
20334.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szalay Balázs: Dakar Rally - Magyar szemmel - 10 év a Dakaron. 2005, Első Sportmenedzser Iroda Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20335.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db lóversennyel kapcsolatos könyv - Lóverseny krónika 1993 + Sz. Bozsik Nóra - Dr. Várady Jenő: Lovasélet Magyarországon. Bp., 1976. Kiadói papír és kartonált kötés, jó állapotban.
20336.

Rufpreis:
2 000 HUF

20337.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herrligkoffer, Karl - Schmitt, Fritz: Willy Merkl. Ein Weg zum Nanga Parbat. Leben, Vorträge und nachgelassene Schriften. München, é.n. (cca 1936-1940), Bergverlag Rudolf Rother, 235 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas, fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
20338.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db könyv - Éder Csaba: Ez a gombfoci! Asztali labdarúgás. H.n., 1990. + Horváth Imre: Az asztali-labdarúgás szabálykönyve. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, mindkettő jó állapotban.
20339.

Rufpreis:
1 400 HUF

Flesch János: Középjáték. Bp.,1987, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
20340.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF