Foto

Zahl der Lose: 642

16543.

Rufpreis:
2 000 HUF

16544.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 Szent Imre év Aloisio Sincero pápai legátus a Bazilikánál Budapesten. Macsi András pecséttel jelzett fotója. 24x16 cm
16545.

Rufpreis:
2 000 HUF

1921 vitéz nagybányai Horthy István (1858-1937) lovassági tábornok, birtokos, politikus, felsőházi tag, Horthy Miklós kormányzó bátyjának portréja. Nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton alján ceruzával jelzett, korabeli dekoratív, üvegezett fakeretben, a kartonon sérülésekkel, a keret kopott, hátulról megerősítették, fotó: 39x29 cm, teljes méret: 60,5x50,5 cm.
16546.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1960-1968 Gulácsi Sándor labdarúgó edző fotóhagyatéka, a végén ismert labdarúgókkal is, Dálnoki, Puskás Öcsi...stb. De benne képeslapok, újságkivágások, meghívók, oklevelek ...stb. Spirálfűzött füzetbe ragasztva, változó állapotban, foltos borítóval, 38 sztl. lev.
16547.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

3 darab Kádár Jánosról készült fotó, 17,5x17 cm alatt
16548.

Rufpreis:
8 000 HUF

1996 Egerszegi Krisztina, Kovács Koko István és a magyar olimpiai érmesek nagy méretű fotó kartonon. 42x28 cm
16549.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900-1910 Taffler Elekné Fischer Edit, Fedor Ágnes (1909-1990) író, újságíró testvérének gyerekkori fotója, sérült kartonnal, a fotó felületén karcolásokkal.
16550.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1940 Erotikus akt kalappal és pipával, fotó, 9,5×6,5 cm
16551.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1989 "Meglepcsi a ládából", szolidan erotikus felvételek, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 10x15 cm és 15x10 cm
16552.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Eltérő időpontban készült aktfotók vegyesen, szolidan erotikus felvételek, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x10 cm és 10x15 cm
16553.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szolidan erotikus felvételek, amelyek különböző időpontokban készültek, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x10 cm és 10x15 cm
16554.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF