cca 1880 Katharina von Hohenzollern-Sigmaringen (szül. Katharina zu Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst) (1817-1893) hercegné portréja, kabinetfotó, jelzés nélkül, körbevágva, 18x12 cm // cca 1880 Portrait of Princess Katharina of Hohenzollern-Sigmaringen (born Katharina of Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst) (1817-1893), cabinet card, unmarked, cut on the edges, 18x12 cm
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely festőművész párizsi műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely a műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm
cca 1910 Ruffy Varga Kálmán (1873-1942) mezőgazdász, szakíró, felsőházi tag, a Ferenc József-rend lovagja, a kassai gazdasági akadémia tanára, később a debreceni M. Kir. Gazdasági Akadémia igazgatója díszmagyarban, kezében zászlóval, keményhátú fotó, a karton alja sérült, 23,5x15,5 cm
Kismarty-Lechner Loránd (1883-1963) építész, Kismarty-Lechner Jenő fivére, Lechner Ödön unokaöccse fotóhagyatéka, Családi fotóalbum feliratozva, róla, gyermekeiről, rokonságáról készült A képeken többek között szerepel Vitéz Galánthay Glock Tivadar (1872-1956), Lechner Ödön, Lechner Gyula, Lechner Egon és számos más, a családhoz kapcsolódó személy, néhány fotó a képiről, nyaralásokról, stb. Kiskorától egészen az aranylakodalmon keresztül a temetéséig készült fényképek. Mind feliratozva, házi készítésű albumban, A képek kijárnak. összesen 209 db fénykép.
1933 Sajó Sándor, született Heringer (1868-1933 költő, tanár, drámaíró, tankerületi királyi főigazgató, az MTA levelező tagja temetése 3 db fotó 24x18 cm Albumlapon
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm