Pfadfinder Zahl der Lose: 12
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3410219
17664
500
Scout
ca 1938 5 db cserkészfotó kirándulásokról, humoros jelentekkel. 6x9 cm
3405110
17665
500
Scout
Lord Baden-Powell (a cserkészmozgalom alapítója): A boldogulás ösvényein. Ford.: Dr. Harangi László. Bp., [1933], Magyar Cserkészszövetség, (Globus-ny.), 244+(4) p. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval.
3407435
17666
500
Scout
1941 Cserkész füzete, benne Horthy István halálhírének leírásával is néhány oldal szöveg
3378113
17667
500
Scout
Cserkész újságok 1992-2005 Magyar Cserkész, egész évfolyamok, stb.
3410686
17668
500
Scout
Dékány András: A fiúk királya. Lord Baden Powell élete. Lord Baden Powell rajzaival és eredeti fényképekkel. Bp.,1941,Singer és Wolfner, 1 t. + 215+1 p.+ 7 t. Benne plusz egy Lord Baden Powell-ről készült képpel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
3347868
17669
500
Scout
1933 Gödöllő Jamboree utalvány kedvezményes jegy vásárlására / 1933 Gödöllő Jamboree voucher for discounted train ticket 3408042
17670
500
Scout
2 darab fotónegatív, magyar cserkészek egyházi személyekkel Olaszországban, 6x6 cm 3378114
17671
500
Scout
Magyar cserkészvezetők könyve 7 kötet Bp., 1993-1999
3378115
17672
500
Scout
4 db vegyes cserkészkönyv
3334889
17673
500
Scout
Bereznai Aurél - Harsány György: A magyar cserkész ezermester könyve. Magyar Cserkész Kis Könyvei. Bp., 1937, Magyar Cserkész (Tolnai-ny.), 128 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
3213709
17674
500
Scout
3359349
17675
500
Scout
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF