Pfadfinder

Zahl der Lose: 12

ca 1938 5 db cserkészfotó kirándulásokról, humoros jelentekkel. 6x9 cm
17664.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lord Baden-Powell (a cserkészmozgalom alapítója): A boldogulás ösvényein. Ford.: Dr. Harangi László. Bp., [1933], Magyar Cserkészszövetség, (Globus-ny.), 244+(4) p. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval.
17665.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941 Cserkész füzete, benne Horthy István halálhírének leírásával is néhány oldal szöveg
17666.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cserkész újságok 1992-2005 Magyar Cserkész, egész évfolyamok, stb.
17667.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dékány András: A fiúk királya. Lord Baden Powell élete. Lord Baden Powell rajzaival és eredeti fényképekkel. Bp.,1941,Singer és Wolfner, 1 t. + 215+1 p.+ 7 t. Benne plusz egy Lord Baden Powell-ről készült képpel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17668.

Rufpreis:
1 800 HUF

1933 Gödöllő Jamboree utalvány kedvezményes jegy vásárlására / 1933 Gödöllő Jamboree voucher for discounted train ticket
17669.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 darab fotónegatív, magyar cserkészek egyházi személyekkel Olaszországban, 6x6 cm
17670.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar cserkészvezetők könyve 7 kötet Bp., 1993-1999
17671.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db vegyes cserkészkönyv
17672.

4 db vegyes cserkészkönyv

Rufpreis:
3 000 HUF

Bereznai Aurél - Harsány György: A magyar cserkész ezermester könyve. Magyar Cserkész Kis Könyvei. Bp., 1937, Magyar Cserkész (Tolnai-ny.), 128 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17673.

Rufpreis:
4 000 HUF

17674.

Rufpreis:
3 000 HUF

17675.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF