3 db régi Nagy-Magyarország térkép, rajtuk kézi jelölésekkel, mezőgazdaságra vonatkozó statisztikai adatokkal, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm. Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából.
1918-1928 Nagyvárad (Groszwardein) és Debrecen környéke, 2 db katonai térkép, 1 : 200.000, kissé viseltes állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, ragasztott, 64,5x46 cm és 62x44 cm
ca 1910 Vászon katonai térképe. Vászonra kasírozva 54x39 cm. Kistelek, Nagyatád, Szigetvár, Óbuda, Hof-Gastein, Lofer, Ács, Titos, Bicske, Moór Zirc, Lech Thal, Königsberg, Körmöcbánya, 11 db jó állapotban
Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével és az utcák és terek betürendes jegyzékével. Bp., Kartográfiai Vállalat. Az 1896-os Eggenberger-féle kiadás reprintje, 78x63 cm
1897 Magyarország és Horvát-Szlavónország térképe, rajzolta: Homolka József m.k. térképész, 1:900.000.,Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár), vászonra kasírozva, a térképben beleszínezésekkel, bejelölésekkel, a vászon hátoldala foltos, 79x119 cm
cca 1900-1910 Csongrád megye térképe, 1 : 500.000, Szeged, Traub B. és Társa kiadása, kisebb sérülésekkel, 28x20,5 cm + Kolozs vármegye térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé viseltes állapotban, kézi jelölésekkel, 27x44 cm