1928 Pilis hegység, Kirándulók térképe 2. sz., 1 : 50.000, Bp., M. Kir... https://www.darabanth.com/de/500-Fernauktion/500.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Landkarten~1000012/1928-Pilis-hegyseg-Kirandulok-terkepe-2-sz-1-50000-Bp-M-Kir-Allami-Terkepeszet-kis~II3408465
3408465
17988
500
Maps
Beschreibung: 1928 Pilis hegység, Kirándulók térképe 2. sz., 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kis foltokkal, szakadásokkal, 68×76 cm vászonon
: nagy_andras