Tétel

Katalognummer:

17933.
Beendet 500. Fernauktion
Landkarten

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

1904 Andrees neuer allgemeiner und Österreichisch- Ungarischer Handatlas in 126 Haupt- und 131 Nebenkarten auf 189 Kartenseiten nebst vollständigem alphabetischem Namenverzeichnis. Herausgegeben von A. Scobel. Wien, 1904, Moritz Perles. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, részben szétvált fűzéssel, helyenként kissé sérült, foltos, kijáró lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg