Gläser Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3395616
12719
498
Glass-objects
Sandra Rich virágtartó / kaspó pár, jelzett, hibátlan, d: 14 cm, m: 13 cm
3396211
12720
498
Glass-objects
Val St. Lambert belga részben zölden pácolt nagyobb méretű kristály kínáló, jelzett, d: 24 cm, m: 9 cm 3396207
12721
498
Glass-objects
Baccarat gyertyatartó, jelzett, kopással, m: 18,5 cm
3394878
12722
498
3400
Glass-objects
Üveg kínáló, irizáló felülettel, kopással, d: 16 cm
3394792
12723
498
Glass-objects
Rosenthal kristályüveg asztalközép, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
3394904
12724
498
5500
Glass-objects
Rubinszínű hutaüveg füles korsó, hibátlan, m: 19 cm 3394907
12725
498
4800
Glass-objects
Zöld fújt üveg váza, formált üveg rátétekkel, hibátlan, m: 19 cm 3394936
12726
498
Glass-objects
Anyagában színezett üvegdísz, h: 29 cm
3388144
12727
498
4800
Glass-objects
Csavartbordás kancsó. Anyagában színezett üveg, Parád, cca 1900, hibátlan, m: 22,5 cm 3394939
12728
498
Glass-objects
Berndorf Krupp tárolóedény, jelzett, m: 11 cm
3394967
12729
498
Glass-objects
Cseh historizáló kézzel festett többrétegű pohár, jelzés nélkül, kis sérüléssel, m: 15 cm 3267716
12730
498
Glass-objects
Csillagos alakú kristályüveg tálca, 34x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF