ifj. Benedek Jenő (1939-2019): Kalapos férfi. Olaj, fa, jelzett. 65x50 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. Kiállítva: Szelíd horizont, ifj. Benedek Jenő kiállítása, Klebelsberg Kultúrkúria, 2022. Reprodukálva: https://ectopolis.hu/kepzomuveszet/velt-es-valos-ido-gyonyoru-titkok-szelid-horizont-ifj-benedek-jeno-kiallitasanak-margojara/.