Herpai Zoltán (1951-2011): Megfakult emlék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Mednyánszky teremben rendezett kiállításon. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm