Éjféli sláger (Cocoanut Grove). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Fred MacMurray, Harriet Hilliard és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lapszéli sérülésekkel, lap teteje kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Cocoanut Grove" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges.
Elektropleinair Sound diary, 1973, 1985-86, Mártha István, Bernáthy Sándor, Szkárosi Endre. Kétoldalas underground zenei plakát-nyomtatvány, papír, 40,5x25 cm.
Győrffy Sándor (1951-): Győrffy Sándor, Pataki Zsolt, Retek Tamás kiállítása, Százhalombatta, 1984. Plakát, szitanyomat, papír, Győrffy Sándor által ceruzával jelzett, 49x68 cm. Rendkívül ritka plakát, a kiállításon jazz koncerteken készült fotók szerepeltek, a bal oldalán Egberto Gismonti zenész látható!
Győrffy Sándor (1951-): Imreh Tibor, Mikó F. László, Győrffy Sándor, Selényi Károly István kiállítása a Bercsényiben, 1983. Plakát, szitanyomat, papír, Győrffy Sándor által jelzett, 69x47 cm. Lapszéli apró szakadásokkal. Hajtásnyommal, apró gyűrődésekkel. Ritka plakát, narancs színváltozatban!
Hejettes Szomjazók (Hejettes Szomlyazók/Helyettes Szomjazók) szenvedéjes élete, István Király Múzeum, Székesfehérvár, 1990, kiállítási plakát, litográfia, papír, hajtásnyomokkal, jobb alsó sarkában foltos, 70x50 cm
Hencze Tamás (1938-2018): Gorkij: Éjjeli Menedékhely. Plakát, ofszet, papír. Megjelent 800 példányban. Magyar Hirdető. Offset- és Játékkártyanyomda. Lapszéli szakadásokkal. 68×96 cm.
Különös fogadás, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Filmellátó Kft. Lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small tears on the edges, lithograph on paper.