Plakat

Zahl der Lose: 83

11197.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Elektropleinair Sound diary, 1973, 1985-86, Mártha István, Bernáthy Sándor, Szkárosi Endre. Kétoldalas underground zenei plakát-nyomtatvány, papír, 40,5x25 cm.
11198.

Rufpreis:
2 800 HUF

Európai műtárgyfotók Kassák Lajos hagyatékából kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 2004. március 21 - június 27, feltekerve, 47x68 cm
11199.

Rufpreis:
1 000 HUF

Győrffy Sándor (1951-): Győrffy Sándor, Pataki Zsolt, Retek Tamás kiállítása, Százhalombatta, 1984. Plakát, szitanyomat, papír, Győrffy Sándor által ceruzával jelzett, 49x68 cm. Rendkívül ritka plakát, a kiállításon jazz koncerteken készült fotók szerepeltek, a bal oldalán Egberto Gismonti zenész látható!
11200.

Rufpreis:
5 000 HUF

Győrffy Sándor (1951-): Imreh Tibor, Mikó F. László, Győrffy Sándor, Selényi Károly István kiállítása a Bercsényiben, 1983. Plakát, szitanyomat, papír, Győrffy Sándor által jelzett, 69x47 cm. Lapszéli apró szakadásokkal. Hajtásnyommal, apró gyűrődésekkel. Ritka plakát, narancs színváltozatban!
11201.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Győrffy Sándor (1951-): Stúdió '91, MNG. Plakát, szitanyomat, papír, Győrffy Sándor által jelzett. 70×50 cm. Egyedi darab!
11202.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hejettes Szomjazók (Hejettes Szomlyazók/Helyettes Szomjazók) szenvedéjes élete, István Király Múzeum, Székesfehérvár, 1990, kiállítási plakát, litográfia, papír, hajtásnyomokkal, jobb alsó sarkában foltos, 70x50 cm
11203.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hencze Tamás (1938-2018): Gorkij: Éjjeli Menedékhely. Plakát, ofszet, papír. Megjelent 800 példányban. Magyar Hirdető. Offset- és Játékkártyanyomda. Lapszéli szakadásokkal. 68×96 cm.
11204.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hófehérke és a hét törpe MOKÉP plakát, hajtott, lapszéli gyűrődésekkel és kisebb szakadásokkal, 58×40 cm
11205.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

K.u.K. szökevények, Lengyel-magyar film plakát, hajtásnyomokkal. 81x56 cm
11206.

Rufpreis:
1 400 HUF

11207.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Látóhegyi mese. Plakátterv. Vegyes technika, karton. Lap széle kissé sérült és foltos. 60x46 cm.
11208.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF