1935 Ernest Roose (1887-1965): Kempo ásványvíz és limonádé, belga reklámplakát, litográfia, feltekerve, kis lapszéli folttal és gyűrődésekkel, 85x60 cm / Kempo Belgian mineral water and lemonade advertisement poster, lithography, with small stain and creases on the edge, 85x60 cm
1945 ,,A Független Kisgazda-, Földmunkás és Polgári Párt IV. ker. szervezete választói nagygyűlést tart szeptember hó 30-án [...]", plakát, Bp., Függetlenség-ny., hajtva, minimális sérülésekkel, 59,5x42 cm
1960 Gross Bettelheim festőművész grafikai kiállítása, Móra Ferenc Múzeum, Szeged, plakát, papír, készült a Múzeumok Rotaüzemében, lapszéli apró szakadásokkal, 40x28 cm
1981 Amíg a mag meg nem hal... Latinovits Zoltánra emlékezik Vattay Elemér (fotók, dokumentumok). plakát, papír. BP (?). Ofszet, papír. Plakát. Hajtásnyommal. 42x30 cm.