Plakat

Zahl der Lose: 83

1935 Ernest Roose (1887-1965): Kempo ásványvíz és limonádé, belga reklámplakát, litográfia, feltekerve, kis lapszéli folttal és gyűrődésekkel, 85x60 cm / Kempo Belgian mineral water and lemonade advertisement poster, lithography, with small stain and creases on the edge, 85x60 cm
11137.

Rufpreis:
8 000 HUF

1945 ,,A Független Kisgazda-, Földmunkás és Polgári Párt IV. ker. szervezete választói nagygyűlést tart szeptember hó 30-án [...]", plakát, Bp., Függetlenség-ny., hajtva, minimális sérülésekkel, 59,5x42 cm
11138.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1960 Felhívás az olimpiai jelvényszerző versenyekre, nagyméretű plakát, hajtva, sérült, 83,5x59 cm
11139.

Rufpreis:
1 600 HUF

1960 Gross Bettelheim festőművész grafikai kiállítása, Móra Ferenc Múzeum, Szeged, plakát, papír, készült a Múzeumok Rotaüzemében, lapszéli apró szakadásokkal, 40x28 cm
11140.

Rufpreis:
800 HUF

1967 Kovács Ferenc és Vidolovits László kiállítása, avantgarde plakát, papír, lap alján egészen apró szakadással. 42,5x29,5 cm.
11141.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1972 Szabó Marianne kétoldalas kiállítási plakát, István Király Múzeum, kis szakadással, 1974. okt 20 - dec 8, feltekerve, 40x50 cm
11142.

Rufpreis:
1 200 HUF

1974 Vajda Júlia kiállítási plakát, István Király Múzeum, Székesfehérvár, 1974 június 30 - augusztus 5, feltekerve, kis szakadásokkal, 80x56 cm
11143.

Rufpreis:
1 200 HUF

1977 Dugó a csodacsatár c. svéd film plakátja. Hajtva 40x60 cm
11144.

Rufpreis:
1 400 HUF

1980 Studyó Galérya, Bernáth(y) Sándor kiállításának plakátja, hajtva, üvegezett fakeretben, 47,5x68 cm
11145.

Rufpreis:
10 000 HUF

1980 Vajda Lajos Stúdió Pinceműhely, csoportos kiállítási plakát, ofszet, papír, 69×48 cm
11146.

Rufpreis:
2 000 HUF

1981 Amíg a mag meg nem hal... Latinovits Zoltánra emlékezik Vattay Elemér (fotók, dokumentumok). plakát, papír. BP (?). Ofszet, papír. Plakát. Hajtásnyommal. 42x30 cm.
11147.

Rufpreis:
5 000 HUF

1981 Évfolyamtársak plakát, Uitz Terem, hátoldalán meghívó, hajtott, 69x49 cm
11148.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF