Gläser Zahl der Lose: 347
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3365176
12895
493
Glass-objects
Anyagában színezett üveg késbak szett, 11 darab, pattogzással, h: 8,5 cm
3365284
12896
493
28000
Glass-objects
ca. 1910-1920. Carl Goldberg jelzett szecessziós üveg lámpa, sérült, búra nélkül. Fújt és kézzel formázott, savmaratott, fehérre és rózsaszínre színezett cameo üveg. Szerelékkel, repedéssel, teljes m: 63 cm. Jelzés a talp felső részén: "Goldberg". Az üveggyárat 1881-ben alapította Carl Goldberg Novy Bor-ban és és kézzel készült luxus dekorüvegek széles választékát gyártották. A Carl Goldberg üveggyár a 19. század végén és a 20. század elején nagyon gyorsan és sikeresen terjeszkedett a nemzetközi piacokon, és az észak-csehországi régió egyik legjelentősebb üvegexportáló vállalatává vált. Olyan tervezők dolgoztak itt, mint Gustav Croy, Fritz Walter és Gustav Schneider. 3365501
12898
493
Glass-objects
Kék deisign üveg kínáló. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan 20x20 cm
3365510
12899
493
Glass-objects
Ecetes üveg csiszolt dugóval. Hibátlan 23 cm
3327520
12901
493
Glass-objects
Fém peremes üveg kínáló tál d: 22 cm
3343830
12902
493
Glass-objects
Levélnehezék, tájkép jelenettel, d: 7,5 cm
3347677
12903
493
3200
Glass-objects
3 darab design pohár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm alatt
3352821
12904
493
Glass-objects
3 darab limitált kiadású pohár + Coca Cola üveg, m: 19 cm alatt
3352511
12905
493
Glass-objects
Tulipán mécsestartó, fém, üveg, m: 27 cm
3352342
12906
493
Glass-objects
'Hoegaarden' üveg söröskorsó készlet, eredeti dobozában, 6 db, 0,25 l, m: 13 cm 2921190
12908
493
Glass-objects
Cristallo di Bohemia Italy: Eden színezett üveg tálka, szőlőleveles díszítménnyel, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF