https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gläser Zahl der Lose: 347
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2867225
12528
493
0
160000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 1927-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2937662
12529
493
0
90000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
Das Lot is nicht erreichbar
3328092
12531
493
0
50000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
6 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan 15 cm / Iranian glassware
Das Lot is nicht erreichbar
3328093
12532
493
0
50000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
4+1 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan kb 15 cm / Iranian glassware
Das Lot is nicht erreichbar
3325679
12533
493
0
40000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
Lalique bagoly asztaldísz. Részben savmaratott kristály, címkével és gravírozással jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2659635
12534
493
0
18000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3322353
12535
493
0
19000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
Cseh üveg petróleumlámpa, savmaratott zománcfestett testtel, fém szerelékkel, jelzett cseh cilinderrel, m: 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3322388
12536
493
0
19000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
Malachit üveg petróleumlámpa, cilinderrel, újszerű állapotban, m: 47 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3322360
12537
493
0
14000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
Bólés szett, 3 pohárral, üveg merőkanállal, fém fedéllel, m: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3379580
12538
493
0
15000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz a Maszk sorozatból, színezett, címkével és gravírozva jelzett, hibátlan, 10x12 cm, dobozában, leírással 3379579
12539
493
0
15000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz a Maszk sorozatból, színezett, címkével és gravírozva jelzett, hibátlan, 13x12 cm, dobozában. 3322391
12540
493
0
16000
Glass-objects
Kunstobjekte & Papier
1
Anyagában színezett art deco üvegkínáló, díszes fém szerelékben, d: 28 cm, m: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse