https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gläser

Zahl der Lose: 347

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 1927-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
1
12528.

Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 1927-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
1
12529.

Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
6 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan 15 cm / Iranian glassware
1
12531.

6 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan 15 cm / Iranian glassware

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4+1 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan kb 15 cm / Iranian glassware
1
12532.

4+1 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan kb 15 cm / Iranian glassware

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lalique bagoly asztaldísz. Részben savmaratott kristály, címkével és gravírozással jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
1
12533.

Lalique bagoly asztaldísz. Részben savmaratott kristály, címkével és gravírozással jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm
1
12534.

Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cseh üveg petróleumlámpa, savmaratott zománcfestett testtel, fém szerelékkel, jelzett cseh cilinderrel, m: 40 cm
1
12535.

Cseh üveg petróleumlámpa, savmaratott zománcfestett testtel, fém szerelékkel, jelzett cseh cilinderrel, m: 40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Malachit üveg petróleumlámpa, cilinderrel, újszerű állapotban, m: 47 cm
1
12536.

Malachit üveg petróleumlámpa, cilinderrel, újszerű állapotban, m: 47 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bólés szett, 3 pohárral, üveg merőkanállal, fém fedéllel, m: 26 cm
1
12537.

Bólés szett, 3 pohárral, üveg merőkanállal, fém fedéllel, m: 26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz a Maszk sorozatból, színezett, címkével és gravírozva jelzett, hibátlan, 10x12 cm, dobozában, leírással
1
12538.

Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz a Maszk sorozatból, színezett, címkével és gravírozva jelzett, hibátlan, 10x12 cm, dobozában, leírással

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz a Maszk sorozatból, színezett, címkével és gravírozva jelzett, hibátlan, 13x12 cm, dobozában.
1
12539.

Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz a Maszk sorozatból, színezett, címkével és gravírozva jelzett, hibátlan, 13x12 cm, dobozában.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Anyagában színezett art deco üvegkínáló, díszes fém szerelékben, d: 28 cm, m: 21 cm
1
12540.

Anyagában színezett art deco üvegkínáló, díszes fém szerelékben, d: 28 cm, m: 21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse