Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 114

Amerikai Egyesült Államok / Buffalo 1966. "Centenary - RAOB - Royal Antediluvian Order of Buffaloes - 1866-1966" aranyozott, zománcozott szabadkőműves kitűző szalaggal, hátoldalán "6009" számozással-, és "PARRY B'HAM" gyártói jelzéssel T:AU USA / Buffalo 1966. "Centenary - RAOB - Royal Antediluvian Order of Buffaloes - 1866-1966" gilt, enamelled masonic badge on ribbon, numbered "6009" and with "PARRY B'HAM" maker's mark on the reverse C:AU
32790.

Amerikai Egyesült Államok / Buffalo 1966. "Centenary - RAOB - Royal Antediluvian Order of Buffaloes - 1866-1966" aranyozott, zománcozott szabadkőműves kitűző szalaggal, hátoldalán "6009" számozással-, és "PARRY B'HAM" gyártói jelzéssel T:AU
USA / Buffalo 1966. "Centenary - RAOB - Royal Antediluvian Order of Buffaloes - 1866-1966" gilt, enamelled masonic badge on ribbon, numbered "6009" and with "PARRY B'HAM" maker's mark on the reverse C:AU

Rufpreis:
5 000 HUF

Ausztria 1972. "1. Enns-völgyi Nemzetközi Vándornap" festett fém jelvény, "JOS. MAYR. - LINZ A.D." gyártói jelzéssel (45mm) T:2 Austria 1972. "1. Int. Ennstaler Wanderung" painted metal badge, with "JOS. MAYR. - LINZ A.D." makers mark C:XF
32791.

Rufpreis:
800 HUF

Ausztria 1976. "2. Maltatal Vándornap" fém jelvény, "PURKERT ENNS" gyártói jelzéssel (~60mm) T:2 Austria 1976. "2. Maltatal Wandertag" metal badge, with "PURKERT ENNS" makers mark (~60mm) C:XF
32792.

Rufpreis:
800 HUF

Ausztria 1973. "KSG Waldwandertag - Funder" műgyantás fém jelvény, "PURKERT - ENNS" gyártói jelzéssel (49x59mm) T:2,2- Austria 1973. "KSG Waldwandertag - Funder" metal badge with synthetic resin, with PURKERT - ENNS" makers mark (49x59mm) C:XF,VF
32793.

Rufpreis:
800 HUF

32794.

Rufpreis:
4 000 HUF

32795.

Rufpreis:
2 000 HUF

Német Demokratikus Köztársaság ~1950. "FS (Fallschirm)" zománcozott berlini ejtőernyős jelvény T:XF / German Democratic Republic ~1950. "FS (Fallschirm)" enameled berliner parachute badge C:XF
32796.

Rufpreis:
3 000 HUF

1968. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" bronz kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:UNC,AU
32797.

Rufpreis:
2 000 HUF

Német Demokratikus Köztársaság ~1960. "Für ausgezeichnete Leistungen im Wettbewerb (A versenyen nyújtott kiváló teljesítményért)" zománcozott bronz kitüntetés tokban T:AU German Democratic Republic ~1960. "Für ausgezeichnete Leistungen im Wettbewerb (For excellent performance in the competition)" enameled bronze medal in case C:AU
32798.

Német Demokratikus Köztársaság ~1960. "Für ausgezeichnete Leistungen im Wettbewerb (A versenyen nyújtott kiváló teljesítményért)" zománcozott bronz kitüntetés tokban T:AU
German Democratic Republic ~1960. "Für ausgezeichnete Leistungen im Wettbewerb (For excellent performance in the competition)" enameled bronze medal in case C:AU

Rufpreis:
3 000 HUF

Románia DN(1872-1930) "Szolgálati Érdemérem - 25 éves szolgálatért" aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés (I. típus) viseltes mellszalaggal (~30x50mm) T:XF, ezüstözés lekopott / Romania ND(1872-1930) "Long Service Decoration - 25 years" gilt, silvered bronze decoration (Type I) with worn-out ribbon (~30x50mm) C:XF, silver plating worn off
32799.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Románia DN(~1938) "Román Csillagrend Lovagkeresztje" aranyozott, ezüstözött, részben zománcozott bronz kitüntetés eredeti, sérült mellszalaggal (~40x60mm) T:XF-VF, aranyozás, ezüstözés és zománcozás lekopott / Romania ND(~1938) "Order of the Star of Romania, Knight's Cross" gilt, silvered, partially enamelled bronze decoration with damaged original ribbon (~40x60mm) C:XF-VF, gold- silver plating and enamell worn off
32800.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Svájc 1934. "1934. VIII. 1." svájci nemzeti ünnepi fém kitűző, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel. Szign.: Luc Jaggi (29x23mm) T:AU Switzerland 1934. "1. VIII. 1934." metal badge of Swiss national holiday with "Huguenin Locle" makers mark on the back. Sign.: Luc Jaggi (29x23mm) C:AU
32801.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF