32800.
Beendet 493. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
60 000 HUF
162,60 EUR, 187,50 USD
Románia DN(~1938) "Román Csillagrend Lovagkeresztje" aranyozott, ezüstözött, részben zománcozott bronz kitüntetés eredeti, sérült mellszalaggal (~40x60mm) T:XF-VF, aranyozás, ezüstözés és zománcozás lekopott / Romania ND(~1938) "Order of the Star of Romania, Knight's Cross" gilt, silvered, partially enamelled bronze decoration with damaged original ribbon (~40x60mm) C:XF-VF, gold- silver plating and enamell worn off