Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 114

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" és "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetések (2xklf) T:XF aranyozás lekopott / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" and "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decorations (2xdiff) C:XF worn plating NMK 249., 250.
32690.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" és "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetések (2xklf) T:XF aranyozás lekopott / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" and "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decorations (2xdiff) C:XF worn plating
NMK 249., 250.

Rufpreis:
6 000 HUF

~1910. "Koronás Vöröskereszt" kisméretű zománcozott bronz jelvény (23x16mm) T:XF javított zománc
32691.

Rufpreis:
5 000 HUF

1911. "Díszérem a Tűzoltás és Mentés Terén Teljesített 25 Évi Eredményes Tevékenységért" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, KB verdejellel. Szign.: REISNER T:AU,XF patina, kis ph / Hungary 1911. "Medal of Honour for Fire Service and Life-Saving" bronze decoration without ribbon with KB (Kremnitz) mint mark. Sign: REISNER C:AU,XF patina, small edge error NMK 268.
32693.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Reményi József (1887-1977) 1928. "Ipari Balesetek és Foglalkozási Betegségek V. Nemzetközi Nagygyűlése" egyoldalas, ezüstözött fém jelvény, hátoldalán "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (28mm) T:AU patina
32694.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1920-1930. "Magyarországi Kárpát Egyesület - Alapítva 1873" zománcozott bronz kitűző (15x22mm) T:XF / Hungary ~1920-1930. "Hungarian Carpathian Mountains Society - Established 1873" enamelled, gilt bronze pin (15x22mm) C:XF
32695.

Rufpreis:
10 000 HUF

1928. "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" ezüstözött bronz emlékérem szalag nélkül. Szign.: Zsákodi Csiszér János (1883-1953) (40mm) T:XF,VF
32696.

Rufpreis:
1 200 HUF

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül, BRONZ fémjellel a hátlapon T:XF ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ribbon and ring, with "BRONZ" hallmark on the reverse C:XF edge error NMK 418.
32697.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül, BRONZ fémjellel a hátlapon T:XF ph.
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ribbon and ring, with "BRONZ" hallmark on the reverse C:XF edge error
NMK 418.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1930. "Egészségügyi Szakiskola Hallgatója" zománcozott bronz jelvény (50mm) T:XF,VF zománchiba
32698.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

~1930. "RTNJ" zománcozott fém iskolajelvény (30x35mm) T:AU
32699.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1930. "Kőszegi Áll. Jurisich Gimn." zománcozott fém iskolajelvény (27x33mm) T:AU
32700.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1930-1940. "Keresztény Magyarországért!" részben zománcozott bronz jelvény (25mm) T:XF,VF sérült zománcozás
32701.

Rufpreis:
1 200 HUF

1930-1940. "Keresztény Magyarországért!" részben zománcozott bronz jelvény (25mm) T:AU
32702.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF