1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" és "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetések (2xklf) T:XF aranyozás lekopott / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" and "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decorations (2xdiff) C:XF worn plating NMK 249., 250.
1911. "Díszérem a Tűzoltás és Mentés Terén Teljesített 25 Évi Eredményes Tevékenységért" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, KB verdejellel. Szign.: REISNER T:AU,XF patina, kis ph / Hungary 1911. "Medal of Honour for Fire Service and Life-Saving" bronze decoration without ribbon with KB (Kremnitz) mint mark. Sign: REISNER C:AU,XF patina, small edge error NMK 268.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül, BRONZ fémjellel a hátlapon T:XF ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ribbon and ring, with "BRONZ" hallmark on the reverse C:XF edge error NMK 418.