32766.
Beendet 493. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
DN "BKV GV" műgyantás, aranyozott Cu jelvény (33mm) T:XF,VF kopott aranyozás, sérült műgyanta