Militaria

Zahl der Lose: 148

I. világháborús békegalambot ábrázoló faragás 1914-1918. TS jelzéssel, faragott kazettás kerettel. Olaj, fa. Külső méret 16x20 cm
17074.

Rufpreis:
12 000 HUF

17077.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1890 Katona fotója vizitkártya, hátulja sérült
17078.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

17079.

Rufpreis:
6 000 HUF

17080.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1916 Katonatiszt portréja, számos kitüntetéssel (közte Koronás Érdemkereszt, Károly-csapatkereszt, stb.), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, üvegezett fakeretben, kissé sérült, 24x18 cm (keret: 38x30 cm)
17081.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdélyi Hadosztály replika sapka, h: 25 cm
17082.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szovjet MIG repülő makett, márvány lapon, m: 24 cm
17083.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

17086.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katonai fém csajka
17087.

Katonai fém csajka

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1970, Munkavédelmi őr 13 darab jelvény és 12 darab igazolvány, jó állapotban
17088.

Rufpreis:
1 000 HUF

1940, Feltehetően katonai művelet során félig elégett vászontérkép
17089.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF