Militaria Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3339776
17074
493
Military
I. világháborús békegalambot ábrázoló faragás 1914-1918. TS jelzéssel, faragott kazettás kerettel. Olaj, fa. Külső méret 16x20 cm
3161375
17077
493
3400
Military
cca 1905 Haditegerészet hidroplán és repülőállomás katonái, fotólap k.u.k. Seeflugstation sailors photo 14x9 cm 3315110
17078
493
600
Military
cca 1890 Katona fotója vizitkártya, hátulja sérült 1865638
17079
493
Military
3308184
17080
493
Military
3308162
17081
493
Military
cca 1916 Katonatiszt portréja, számos kitüntetéssel (közte Koronás Érdemkereszt, Károly-csapatkereszt, stb.), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, üvegezett fakeretben, kissé sérült, 24x18 cm (keret: 38x30 cm)
3381689
17082
493
Military
Erdélyi Hadosztály replika sapka, h: 25 cm
3347945
17083
493
Military
Szovjet MIG repülő makett, márvány lapon, m: 24 cm
3281704
17086
493
Military
3273641
17087
493
Military
3277365
17088
493
Military
cca 1970, Munkavédelmi őr 13 darab jelvény és 12 darab igazolvány, jó állapotban
3276032
17089
493
Military
1940, Feltehetően katonai művelet során félig elégett vászontérkép
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF