https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 148

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1915 Magyar katona egészalakos portréja, fotólap, Urai János K. K. Fényképészeti Műterme, Arad, kis törésnyommal, 13,5x9 cm
1
17103.

cca 1915 Magyar katona egészalakos portréja, fotólap, Urai János K. K. Fényképészeti Műterme, Arad, kis törésnyommal, 13,5x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1914 Első világháborús dögcédula, fém tokban, 6x3,5 cm
1
17105.

1914 Első világháborús dögcédula, fém tokban, 6x3,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
12
 
cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm
1
17106.

cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1915 Pécs, katonai osztag csoportkép, fotólap
1
17108.

1915 Pécs, katonai osztag csoportkép, fotólap

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1870-1880 Katona egészalakos portréja, vizitkártya Lengyel Samu (Kassa - Balatonfüred) műterméből, 10,5x6 cm
1
17110.

cca 1870-1880 Katona egészalakos portréja, vizitkártya Lengyel Samu (Kassa - Balatonfüred) műterméből, 10,5x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1973 MHSZ Magyar Honvédelmi Szövetség 25. évfordulós réz plakett. 18x24 cm
1
17111.

1973 MHSZ Magyar Honvédelmi Szövetség 25. évfordulós réz plakett. 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 Katonai, hadászati témájú jegyzetek (különböző országok hadereje, haditechnikai tudnivalók, stb.), kézzel rajzolt térképek, újságkivágások gyűjteménye, változó állapotban
1
17112.

cca 1930 Katonai, hadászati témájú jegyzetek (különböző országok hadereje, haditechnikai tudnivalók, stb.), kézzel rajzolt térképek, újságkivágások gyűjteménye, változó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
MOM tájoló, eredeti bizonylatával, leírásával, bőrtokjával, jó állapotban
1
17114.

MOM tájoló, eredeti bizonylatával, leírásával, bőrtokjával, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fa asztali lámpa, búrán festett vitéz alakos címerrel, m: 59 cm
1
17115.

Fa asztali lámpa, búrán festett vitéz alakos címerrel, m: 59 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjet tengerésztiszti tőr. Jelzett kis kopással ca 1980
1
17116.

Szovjet tengerésztiszti tőr. Jelzett kis kopással ca 1980

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
ca 1940 II. Világháború Dienst Brille. szolgálati szemüveg, fém dobozban.
1
17117.

ca 1940 II. Világháború Dienst Brille. szolgálati szemüveg, fém dobozban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
11
 
Vegyes katonai okmányok, össz. 8 db, közte Magyar Honvédelmi Sportszövetség tagsági igazolvány, légoltalmi igazolvány, stb.
1
17118.

Vegyes katonai okmányok, össz. 8 db, közte Magyar Honvédelmi Sportszövetség tagsági igazolvány, légoltalmi igazolvány, stb.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse