https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Militaria Zahl der Lose: 148
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3350688
17103
493
0
3000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1915 Magyar katona egészalakos portréja, fotólap, Urai János K. K. Fényképészeti Műterme, Arad, kis törésnyommal, 13,5x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3383363
17105
493
0
10000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1914 Első világháborús dögcédula, fém tokban, 6x3,5 cm 3262085
17106
493
0
50000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3219989
17108
493
0
2000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1915 Pécs, katonai osztag csoportkép, fotólap
Das Lot is nicht erreichbar
3364688
17110
493
0
1800
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1870-1880 Katona egészalakos portréja, vizitkártya Lengyel Samu (Kassa - Balatonfüred) műterméből, 10,5x6 cm 3364203
17111
493
0
4400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1973 MHSZ Magyar Honvédelmi Szövetség 25. évfordulós réz plakett. 18x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3361923
17112
493
0
10000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Katonai, hadászati témájú jegyzetek (különböző országok hadereje, haditechnikai tudnivalók, stb.), kézzel rajzolt térképek, újságkivágások gyűjteménye, változó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
3383559
17114
493
0
6000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
MOM tájoló, eredeti bizonylatával, leírásával, bőrtokjával, jó állapotban 3377295
17115
493
0
4000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Fa asztali lámpa, búrán festett vitéz alakos címerrel, m: 59 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3379880
17116
493
0
20000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Szovjet tengerésztiszti tőr. Jelzett kis kopással ca 1980 3379885
17117
493
0
5000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
ca 1940 II. Világháború Dienst Brille. szolgálati szemüveg, fém dobozban. 3379602
17118
493
0
2400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes katonai okmányok, össz. 8 db, közte Magyar Honvédelmi Sportszövetség tagsági igazolvány, légoltalmi igazolvány, stb.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse