Militaria

Zahl der Lose: 148

17062.

Rufpreis:
4 000 HUF

1912 Kőnyomatos katonai végelbocsátó levél, hajtott, de jó állapotban
17063.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1890 4 db huszárokat ábrázoló keményhátú fotó vegyes méretben és állapotban
17064.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1910 Katonai sortűz, kivégző osztag fotó 16x11 cm Üvegezett keretben
17065.

Rufpreis:
1 200 HUF

17066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Érdekes Újság 2 db háborús képe: Fürdés orosz földön.; Dúló csaták után. Fénynyomat, papír, kissé sérült lapszélekkel, lapméret: 28x35 cm
17067.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1941-1944 "Légiveszélyt jeleznek? Biztos óvóhelyet keresel? Vigyél magaddal az óvóhelyre? ... Megszólal a sziréna. Mindenhol Isten kezében vagy!" II. világháborús egyházi prospektus, foltos, 2 sztl. lev., 12x8 cm
17068.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930 M. kir. honvéd tizedes portréja, kartonra kasírozott fotó Schwartz békéscsabai fényképész műterméből, korabeli üvegezett fakeretben, a hátoldalon felirattal, kissé viseltes, koszos, 13,5x8,5 cm, keret: 25x17 cm
17069.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az I. világháborúban szolgált amerikai 91. repülőszázad (91st Aero Squadron) tagjai Everett Richard Cook századparancsnokkal, nagyméretű fotó (modern előhívás), rajta kézzel írt feliratokkal, 17x24 cm + II. világháborús német katonai témájú fotó, rajta beazonosítandó, kézzel írt sorokkal, 13x9 cm
17070.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

17071.

Rufpreis:
1 800 HUF

17072.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1944. szept. 13. Diósgyőr bombázása a szövetséges légierő által, 4 db fotó, 6x9 cm
17073.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF