Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 147

Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc szív medállal, jelzett, h: 40 cm; 1,4×0,8 cm, nettó: 3,4 g
22101.

Rufpreis:
1 800 HUF
18

Ezüst (Ag) lapos mintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 6,3 g
22102.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) aranyozott duplaszemes lapos nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 11,6 g
22103.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) aranyozott fantáziaszemes nyaklánc köves "G" medállal, jelzett, h: 42 cm; 2,5×1,5 cm, bruttó: 7,4 g
22104.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) csavart pancer nyaklánc korpuszos kereszt medállal, jelzett, h: 45 cm; 3,5×1,8 cm, nettó: 6,1 g
22105.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc köves kereszt medállal, jelzett, h: 40,5 cm; 4,2×2,9 cm, bruttó: 9,1 g
22106.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc köves medállal, jelzett, h: 4 cm, d: 1,8 cm, bruttó: 5,6 g
22107.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

Ezüst (Ag) aranyozott figaro nyaklánc köves áttört szív medállal, jelzett, h: 46 cm; 2×1,5 cm, bruttó: 4,3 g
22108.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) csavart lapos pancer nyaklánc életfa medállal, jelzett, h: 50 cm; d: 1,5 cm, nettó: 4,2 g
22109.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) 2 db venezianer karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,4 g
22110.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
11

Ezüst (Ag) extravagáns szíves fülbevalópár, jelzett, h: 5,7 cm, nettó: 6,4 g
22111.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst (Ag) karkötő, köves díszítéssel, jelzett, h: 20 cm, bruttó 16g
22112.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF