Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 147
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3380856
22101
493
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc szív medállal, jelzett, h: 40 cm; 1,4×0,8 cm, nettó: 3,4 g 3380414
22102
493
3200
Ezüst (Ag) lapos mintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 6,3 g 3380821
22103
493
Ezüst (Ag) aranyozott duplaszemes lapos nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 11,6 g 3380398
22104
493
3800
Ezüst (Ag) aranyozott fantáziaszemes nyaklánc köves "G" medállal, jelzett, h: 42 cm; 2,5×1,5 cm, bruttó: 7,4 g 3380775
22105
493
Ezüst (Ag) csavart pancer nyaklánc korpuszos kereszt medállal, jelzett, h: 45 cm; 3,5×1,8 cm, nettó: 6,1 g 3380393
22106
493
4600
Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc köves kereszt medállal, jelzett, h: 40,5 cm; 4,2×2,9 cm, bruttó: 9,1 g 3380753
22107
493
Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc köves medállal, jelzett, h: 4 cm, d: 1,8 cm, bruttó: 5,6 g 3380754
22108
493
2200
Ezüst (Ag) aranyozott figaro nyaklánc köves áttört szív medállal, jelzett, h: 46 cm; 2×1,5 cm, bruttó: 4,3 g 3380781
22109
493
2200
Ezüst (Ag) csavart lapos pancer nyaklánc életfa medállal, jelzett, h: 50 cm; d: 1,5 cm, nettó: 4,2 g 3380543
22110
493
2200
Ezüst (Ag) 2 db venezianer karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,4 g 3380317
22111
493
3400
Ezüst (Ag) extravagáns szíves fülbevalópár, jelzett, h: 5,7 cm, nettó: 6,4 g 3381548
22112
493
Ezüst (Ag) karkötő, köves díszítéssel, jelzett, h: 20 cm, bruttó 16g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF