Ezüst (Ag) aranyozott figaro nyaklánc köves áttört szív medállal, jelz... https://www.darabanth.com/de/493-Fernauktion/493.0/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~1500034/Ezust-Ag-aranyozott-figaro-nyaklanc-koves-attort-sziv-medallal-jelzett-h-46-cm-2x1-5-cm-~II3380754
3380754
22108
493
2200
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Ezüst (Ag) aranyozott figaro nyaklánc köves áttört szív medállal, jelzett, h: 46 cm; 2×1,5 cm, bruttó: 4,3 g
: nk