Émile Hugo (aktív 1853-1880) francia historizáló ezüst (Ag) mosakodókancsó és mosakodótál készlet. Francia, cca 1860/70, gazdagon cizellált testen görög istenek ábrázolásával, rokokó stílusú kancsófüllel. Jelzett, mesterjegyes, kancsó talpánál feltehetően restaurálás nyomaival, tál d: 41 cm, kancsó m: 40 cm, nettó 2555g /// Émile Hugo (active 1853-1880) French historicist silver (Ag) ewer and basin set. French, circa 1860/70, richly chased body depicting Greek gods, with a Rococo-style pitcher handle. Hallmarked, with makers mark; possible signs of restoration at the base of the ewer. Diameter of basin: 41 cm, height of ewer: 40 cm, net weight: 2555 g /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl