Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 31

19245.

Rufpreis:
6 000 HUF

Déván István: Si ugrás, futás, tréning és versenyzés. Versenyzők, egyesületek, testnevelési tanárok, versenybírák és iskolák részére, 50 fényképpel és rajzzal. Bp., 1919. Bagó Márton. 80p. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon kötésben. Árverésen még nem szerepelt
19246.

Rufpreis:
3 000 HUF

19247.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Hajrá lilák! Újpest futballtörténete. 1885-2002. Vác.,2002,Veronic Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19248.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schwarz, Dr. A. M.: Wie trainiere ich Fussball? Wien, 1919, Nestroy-Verlag. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19249.

Rufpreis:
5 000 HUF

19250.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Sport almanach. MCMXXV. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1926. Athenaeum, 432 p. Korabeli reklámokkal. A Nagyváradi M. Kir. Állami Szilágyi Erzsébet Leánygimnázium diákjának szóló 1941-es iskolai ajándékozási soraival, az igazgató Finta Gergő (1889-1981) költő, műfordító aláírásával, bekötött elülső papírborítóval.
19251.

Rufpreis:
3 000 HUF

Spielberger Leó: Tizenegy Olimpiász története. Bratislava, 1936. Slovenska Grafia. 36p. Kiadói papírborítóval, Rajta volt könyvtári leltárszámokkal RITKA!
19252.

Rufpreis:
2 400 HUF

19253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kolligátum, 2 sakk témájú műből: Szemere Imre: A sakkjáték kézi könyve. Felülvizsgálta: Maróczy Géza.; Bp.,[1900.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 118+2p. Félvászon-kötésben, firkált címlappal
19254.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kárpátaljai síkalauz. Összeállította Szepes Béla és Balassa Ferenc. [Budapest, 1939. Radó István.] 31 + [1] p. . Kiadói papírborítóban, jó állapotban.
19255.

Rufpreis:
2 000 HUF

19256.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF